Najlepsza rozrywka online w jednym miejscu - Ice Casino

Miłość online- 7 pytań, jakie musisz sobie zadać

Poznałeś swoją prawdziwą miłość online.  Czy ona jest prawdziwa?
Cały świat desperacko szuka prawdziwej miłości.  Jak mówi tekst popularnej piosenki, „Wszystko, czego potrzebujesz to miłość”.  To prawda: kochać i być kochanym to chyba najważniejsza rzecz w naszym życiu.  Ale co zrobić , jeśli nie jesteś pewien – czy to Miłość przez duże “M”, czy tylko kolejny tymczasowy flirt?
Wątpliwości, czy osoba, z którą jesteś, jest dla Ciebie odpowiednia, jest normalną rzeczą, zwłaszcza jeśli spotkałeś ją za pośrednictwem internetowych serwisów randkowych i nigdy nie spotkałeś się z nią twarzą w twarz.
Ale jest kilka rzeczy do rozważenia, zwłaszcza jeśli jest daleko od ciebie, które mogą pomóc ci zdecydować, czy ta osoba jest warta poświęcenia pieniędzy i czasu.

1. Od jak dawna ją znasz?

Jeśli ją poznałeś – zapomnij na chwilę o tym bilecie lotniczym.  🙂
Jeśli od spotkania minęło mniej niż 4-6 miesięcy, twoja miłość może być tylko iluzją.  Poczekaj, aż poznasz się lepiej i rozmawiaj przez Internet lub telefon tak dużo, jak tylko możesz, aby uzyskać trochę zaufania i pocieszenia w związku.

2. O czym mówisz?

Jestem pewien, że lubisz trzymać się słodkich rozmów miłosnych, ale jak reaguje, gdy pytasz ją o jej rodzinę, jej przyjaciół?  Podaje ci szczegóły lub nie chce, abyś wiedział o nich za dużo?  Możesz dowiedzieć się o niej więcej, jeśli wiesz, jacy są jej przyjaciele i rodzina.  Możesz nawet porozmawiać z jej znajomymi online i spróbować ich poznać w ten sposób.  Ale jeśli nie mówi ci zbyt wiele o ludziach wokół niej, ten fakt musi wzbudzić podejrzenia wobec tej pani.  Czy wstydzi się mówić o tobie przed przyjaciółmi, czy ma coś do ukrycia przed tobą?

3. Czy uważasz ją za atrakcyjną?

Czy miłość zależy od seksu?  Jestem pewien, że znasz już odpowiedź.  Tak.  Jak miłość może być kompletna bez poranków, które budzisz w ramionach kochanka po gorącej namiętnej nocy?
Więc jeśli cały czas rozmawiasz o JEJ ze Swoimi znajomymi i już o niej marzysz i nawet jej nie dotknąłeś to dobry punkt, ten związek może mieć przyszłość, dobrą 🙂

4. Czy myślisz szczerze, że ona cię lubi?

Możesz poprosić swoją najlepszą przyjaciółkę o opinię z zewnątrz lub ją przetestować.  Tak, wiem, że to niesprawiedliwe, ale w miłości i na wojnie wszystko jest sprawiedliwe.  Czyż nie?  Więc poproś ją, żeby zrobiła dla ciebie kilka rzeczy.  Ale co może zrobić, jeśli jest daleko od ciebie, zapytasz.  Dużo rzeczy:

  • czytać książkę niż mówić o tej książce, aby zobaczyć, jak uważnie ją przeczytała;
  • zrobić jakieś zdjęcie specjalnie dla siebie… w specjalnych miejscach;
  • kup płytę z muzyką, którą lubisz;  itp

Kiedy pytasz ją o te rzeczy, musisz uważać, aby nie poprosić o coś zbyt drogiego lub o coś, czego nie mogła zrobić, nawet jeśli chce.  Ale bądź konkretny w sprawach, o które prosisz i poproś o to w uprzejmy sposób.  Jeśli widzisz, że stara się jak tylko może zrobić to, o co ją prosisz, to jest twoja 🙂

Oznacza to, że docenia Cię i jest ciekawa tego, co lubisz i jest Tobą zainteresowana.

Gdyby wygrała dużą sumę pieniędzy, co by z tym zrobiła?

Po prostu ją zapytaj.  Masz wszelkie szanse na zaskoczenie odpowiedziami.  🙂
Może to być: kupowanie nowych markowych ubrań, kupowanie wszystkiego dla siebie i/lub swojego psa, prawdopodobnie przekazanie pieniędzy na cele charytatywne i rzucenie pracy w połowie zmiany.  Z odpowiedzi na to pytanie można dowiedzieć się wiele o człowieku.  Ale jeśli gdzieś w odpowiedzi widnieje twoje imię , możesz się uśmiechnąć – ona myśli o tobie tak, jakbyś był tutaj w codziennym życiu.

6. Czy macie ze sobą wiele wspólnego?

Może jest gorąca i lubisz ją, ale długotrwały związek to coś więcej niż seks.  Wiesz o tym, prawda?
Więc jakie hobby macie ze sobą wspólnego, gdzie oboje lubicie jeździć na wakacjach lub w weekendy?  Jakie masz pasje, które ją też interesują?
Oto kilka ważnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, gdy myślisz o wydaniu małej fortuny na bilet lotniczy.

7. Czy jest najlepsza, jaką możesz zdobyć?

Nie idź na kompromis!  W miłości idziemy na kompromis, ponieważ tak bardzo pragniemy być kochani.  Ale kompromis nie prowadzi do poczucia miłości.
Znalezienie prawdziwej miłości nie ma nic wspólnego z przypadkiem, wyglądem, lokalizacją czy czasem.  Znalezienie idealnej partnerki ma związek z twoim myśleniem, twoimi cechami, twoimi afirmacjami, twoją duchowością i twoim zaangażowaniem w przebywanie z kobietą, która może cię kochać tak samo, jak ty będziesz kochać ją.
Więc jeśli rozważyłeś te kilka kwestii i nadal chcesz spotkać się z nią twarzą w twarz, kup ten bilet, może to zmienić twoje życie.